Hakkımızda

YOLCULUĞUMUZ

Küçük bir ekip olarak, büyük bir hayalle yola çık:k. Ebeveynlerin haya:na dokunma ve destek olma isteğiyle neler yapabileceğimizi görmek istedik. Ebeveynlerin hikayelerini paylaşarak, birbirlerine ilham olmalarını ve yalnız olmadıklarını hissearebilmek istedik. İlk adımımız, değerli uzmanlarımızın deneyimlerinden faydalanarak, mobil uygulamamızı oluşturmak oldu. İçeriklerimizi, bilgi ve deneyimlerimizle zenginleşdirdik. Büyüme sürecimizde ebeveynlerin hayatlarına dokunacak bir mobil uygulama olarak, sadakat ve güven oluşturmak, bizim en önemli önceliğimizdi. Her adımda şeffaf olmak, beklenenleri ve ihtiyaçları anlamak için takipçilerimizle sürekli iletişim halinde olmak önemliydi. Zamanla, güvenilirliğimiz ebeveynler arasında hızla yayılmaya başladı. Sevenlerimizin memnuniyet ve olumlu geri bildirimleri, motivasyon kaynağımız oldu. Birbirlerine destek olan ebeveynlerin oluşturduğu güçlü bir topluluk olmak ve büyüyerek dönüşmek temel taşlarımızdan biri haline geldi. Takipçilerimizin geri bildirimleri ve talepleri doğrultusunda, uygulamamızı sürekli olarak geliştirdik ve yenilikler ekledik. Gelecek hedeflerimizde daha fazla ebeveyne ulaşmak ve onları desteklemek var. Seminerlerimiz ve sosyal sorumluluk projelerimizle, daha geniş kitlelere ulaşarak ailelerin hayatlarına dokunmaya devam edeceğiz. Teknoloji ve içerik alanında ilerleyen trendlere ayak uydurarak ve beklenenleri karşılamak için sürekli olarak kendimizi yenileyeceğiz. Her adımda ebeveynlerin yanında olmanın gururunu ve sorumluluğunu taşıyarak ailelerin hayatlarında bir fark yaratmak için kararlılıkla ilerliyoruz.

NEDEN? (MİSYON- Varlık Nedenimiz)

0-2 yaş döneminde ebeveyn bebek ileWşimini dönüştürerek, pozitif temeller üzerinde ilişkiler kurmak, bebeklerin topluma uyum süreçlerine katkıda bulunmak, ebeveynlerin kendini keşfetme süreçlerine destek olmak ve bu deneyimi değerli bir serüvene dönüştürmek için varız.

NASIL? NE? (VİZYON- Zamanla Geçeceğimiz Yollar)

Sevgi dolu bir ekiple, 0-2 yaş bebeklik dönemi hakkında doğru bilgiyi aktarabildiğimiz, sürekli güncellenen mobil uygulama içeriklerimiz ve seminerlerimizle tüm bunların bütününe tek bir uygulama ile ulaşabilir olmaya çalışarak.

ÖZÜMÜZ

Sonunda seni anlayan birinin olduğunu hissetmeni istedik... Karanlıktan aydınlığa geçerken, kendini huzurlu ve dingin hissedecek, bu halinle önce kendine sonra tüm çevrene poziWf enerji göndereceksin. Haya:n kontrolden çıkmış gibi hissetmeyecek ve kendi ayaklarının üzerinde tekrar sapasağlam yükseleceksin. Bebeğini anlamaya ve tanımaya başladığında daha sakin bir şekilde, özgüveninin yerine geldiğini göreceksin. Değişimle değil Dönüşümle Varsın...

Back To Top

First Birthday Party