Biz Kimiz

BİZ

Değişime değil dönüşüme odaklanan bir ebeveyn gelişim projesiyiz.

Ebeveynlere dönüşüm ve mutluluk için rehberlik etmeyi, bebeklerinin 0-2 yaş dönemiyle ilgili bilgi ve desteği hızlıca sunmayı amaçlıyoruz.

Ebeveynin bebeğiyle arasındaki iletişim dilini çözme, değişimlere nasıl karşılık vermesi gerektiği, pozitif iletişim temelleri gibi konularda uzman psikoloğumuz eşliğinde videolu içerikler ve detaylı bilgiler sunuyoruz.

 

Biz Kimiz ?

 

Dar zamanda hızlıca çözümler sunduğumuz mobil uygulama desteğimizle, ebeveynlerin bebeğiyle pozitif bir ilişki kurmasını sağlıyoruz.

 

Çok iyi biliyoruz ki, nörolojik ve psikolojik gelişim süreci hayatımızın ilk 2 yılında şekilleniyor. Bu, bebeğimizle sağlıklı bir iletişim kurabilmek için çok önemli bir zaman dilimi, sıfır noktası, mihenk taşı…

Bebeğimizle tanışmak için 2 yılımız var.

0-2 yaş döneminde yaptığımız her davranış bebeğimizin zihninde, kalbinde ve tüm hayatında kişilik gelişimine etki ediyor.

Eva & Luna mobil uygulamamızla, bebeği 0-2 yaş döneminde olan ebeveynlerin arayışlarını karşılamak, bebeğin ihtiyaçlarını anlamalarına yardımcı olmak ve mutlu bir ilişki kurmalarını sağlarken, ebeveynlerin kendileriyle ilgilenmelerine ve doğru davranış biçimlerini öğrenmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Biz, ebeveynlerin Değişime Değil Dönüşüme Hazır Olduklarını ve İçlerindeki Potansiyeli Ortaya Çıkarabileceklerini göstermek amacıyla pozitif rehberlik sunuyoruz.

KURUCU ORTAK & YAZILIM MÜDÜRÜ BERAT ORAL

Merhaba, ben Berat ORAL

Kendimi, sadece bir Front-end ve IOS geliştiricisi olarak değil, aynı zamanda bir teknoloji tutkunu ve yenilikçi bir beyin olarak tanımlıyorum. Sadece 6 farklı programlama dili öğrenmekle kalmayıp, sürekli kendimi geliştirmek adına yeni teknolojilere ve programlama dillerine de açık olmaya çalışıyorum.

Şu anda React Native’i ve Ios yeteneklerimi daha da ileriye taşımaya çalışıyorum. Apple’ın Swift programlama diliyle düzenlediği bir yarışmaya üç günde kendi mobil uygulamamı yazarak türkiyede birinci oldum ve apple developer ünvanına sahip oldum.

Şu anda kurucu ortağı olduğum Eva & Luna projemizi geliştirmek ve yapay zeka ile çalışmalar yapıyorum.

Teknoloji dünyasında sürekli ilerlemek ve sınırları zorlamak benim için vazgeçilmez bir tutku. Her projede etkileyici ve yenilikçi uygulamaları hayata geçirmek için kararlı adımlarla ilerliyorum.

Başarının anahtarının sürekli öğrenmeye açık olmaktan kaynaklandığını biliyor ve bu bunu ilke ediniyorum.

Heyecan verici bu yolculukta, beraber büyük başarılara imza atmaya hazırım.

 

TASARIM MÜDÜRÜ Zeynep GİZEM YURTSEVER

Merhaba, ben Zeynep Gizem Yurtsever.

Aşçılık eğitimimi tamamladıktan sonra grafik tasarım alanında kariyerime devam etme kararı aldım. Bu alanda kendimi sürekli geliştirmek için eğitimlere ve seminerlere katıldım.

Cesur adımlarla ilerlemekten ve sınırları zorlamaktan hoşlanan bir ruha sahibim.

Şimdi, EVA Software Teknoloji şirketinde tasarım müdürü olarak görev alıyorum ve Eva & Luna projesinin naif tasarım çizgisinin kimliğinden sorumluyum.

Eva & Luna logosunu tasarlarken, ebeveynlikte içgüdülerin büyük bir rol oynadığını düşündük. Logomuzdaki kedi Luna, bu içgüdüleri temsil ediyor. Peki, neden Eva? Çünkü Eva, doğumun ve doğanın kendisi demektir.

Yani, her gördüğünüzde doğanın mucizesine tanıklık ederken, içgüdülere güvenmenin önemini hatırlatmak istedik.

Tasarım ruhunun bir amaca hizmet etmesi gerektiğine inanıyorum. Bu tasarımda da bolca yıldız göreceksiniz. Çünkü, hepimiz birer yıldız tozuyuz.

Beraber çıktığımız bu yolculukta güçlü ve etkileyici tasarımlar yaratarak, amacımızı sizlere aktarmak için kararlı adımlarla ilerliyorum.

Back To Top

First Birthday Party